Як купити автоцивілку онлайн дешевше?

Купити страховку з доставкою дуже просто:

  1. Розрахуйте вартість автоцивілки для вашого автомобіля на калькуляторі
  2. Натисніть кнопку «Купити»
  3. Заповніть поля для зв'язку з вами

Після отримання вашої заявки ми зв'яжемося з вами, оформимо і доставимо страховку за потрібною адресою.

Купити поліс автоцивілки через інтернет стало ще простіше!

Доставка полісу до дому

Після оформлення договору ми надішлемо на Ваш е-мейл скан-копію полісу. Оригінал договору Ви отримуєте наступного дня на потрібну для Вас адресу. Доставка безкоштовна по всій території України при замовленні від 750 грн., інакше доставка вартуватиме в межах 45 грн. Клієнти у м. Ужгород отримують поліс в день замовлення, або самовивіз. Ми працюємо з клієнтами по всій Україні доставляючи поліси зручними для них службами доставки («Нова Пошта», Доставка кур’єром укрпошти та ін.).

Все дуже легко! Розрахуйте вартість автоцивілки на калькуляторі та купіть поліс онлайн, надіславши заявку на оформлення договору, після чого ми зв’яжемося з вами для уточнення необхідних даних.

Що таке автоцивілка?

Договір страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, або ж ОСЦПВ - це обов’язковий вид страхування котрий регулюється законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» допомагає Вам уникнути фінансових витрат пов’язаних з виплатою відшкодування постраждалій стороні.

Для чого потрібен поліс автоцивілки?

При керуванні будь-яким транспортним засобом завжди існує ризик виникнення непередбачуваної ситуації при якій можливе пошкодження іншого транспортного засобу чи стороннього майна, або ж наїзд (завдання травм) на пішохода. Страхова компанія відшкодовує завдані збитки постраждалій стороні та позбавляє Вас від усіх фінансових клопотів щодо можливої прикрої ситуації. Не чекайте купуйте автоцивілку онлайн!

Чому Ви страхуєтеся саме у нас?

  • безкоштовно та швидко доставить страховий поліс (договір) по всій території України. Адже як інакше обслуговувати Інтернет замовлення?
  • Ми працюємо на страховому ринку вже більше 13-ти років
  • Ми є страховими партнерами Української транспортної страхової компанії, яка має необхідні ліцензії для здійснення страхування, якого Ви потребуєте. Є повним членом МТСБУ (моторного (транспортного) Страхового бюро України); Членом: Ліги страхових організацій України; Ядерного страхового пулу України; Київської Торгово-промислової Палати; Торгово-промислової Палати України

На яку суму Ви застраховані?

За договором страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів, згідно законодавства, ми гарантовано виплачуємо страхове відшкодування за шкоду, що заподіяна:

  • майну інших осіб у розмірі 100 000 гривень по кожному пошкодженому об’єкту
  • здоров’ю та життю осіб в межах 200 тис. гривень на кожного постраждалого

Також доступне збільшення ліміту відповідальності за шкоду завдану майну інших осіб при оформленні додаткового договору Добровільна Автоцивілка. При бажанні збільшити ліміт відповідальності просто оберіть потрібну суму в калькуляторі. Додаткова страхова сума - це страхова сума, що додається до обов'язкової страхової суми, при пошкодженні, яке перевищує суму стандартного покриття. Для прикладу, обираючи суму +50 тис. грн. Ви маєте обов'язкову страхову суму у розмірі 100 тис. грн. по кожному пошкодженому об'єкту (страховий поліс «Автоцивілка») та додаткову страхову суму в розмірі 50 тис. грн. на усі пошкоджені об'єкти (страхування «Автоцивілка добровільна»).

На кого оформляється поліс автоцивілки?

Поліс Автоцивілка оформляється на власника транспортного засобу та покриває відповідальність будь-якого водія цього транспортного засобу який керує даним ТЗ на законних підставах. Додатково до полісу видається спеціальний знак, що кріпиться на скло та європротокол.

На який термін можна оформити автоцивілку?

Договір ОСЦПВ укладається на термін від 6 міс. до 1-го року, та від 15 діб для автомобілів з іноземною, або тимчасовою реєстрацією.

Яка ціна автоцивілки?

Вартість автоцивілки залежить від типу транспортного засобу, території та сфери його використання, водійського стажу водія (водіїв) та строку дії договору. Скільки коштує автоцивілка можна дізнатися використавши калькулятор.

Чи надаються знижки при оформленні договору страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів?

Надається знижка до 15% на кількість застрахованих транспортних засобів, та знижка до 20% за безаварійність в попередніх роках страхування.

Пенсіонери, учасники війни, інваліди 2-ї групи та чорнобильці 1-ї та 2-ї категорії отримують 50% знижку при особистому керуванні одним ТЗ об'ємом двигуна до 2500 куб. см., про що страхувальник повідомляє в заяві. При чому тоді інші знижки не діють.

Які документи потрібні для оформлення договору?

Для оформлення автоцивілки онлайн потрібно надіслати скан-копію тех. паспорта автомобіля на який оформляється договір, скан-копію посвідчення водія та ідентифікаційний номер.

Або вислати на наш емейл марку, модель, номерний знак, номер кузове, рік випуску, дату реєстрації автомобіля (в деяких випадках вантажопідйомність); ким видано тех. паспорт; ім'я, прізвище та адресу власника авто; серію, номер, дату видачі та ким видано посвідчення водія; ідентифікаційний код.

А що ж робити зі збитками завданими Вашому автомобілю?

Хто відшкодує збитки Вашому автомобілю у випадку коли винні Ви? Це ж не малі витрати. Саме для таких випадків є програма страхування Каско (ссилка на Інші види)

Увага! Для автомобілів зареєстрованих у Київській області знижка за онлайн замовлення не надається.