Що таке Добровільна Автоцивілка?

Поліс добровільного страхування цивільної відповідальності автовласників (ДЦВ) гарантує здійснення додаткового страхового відшкодування за шкоду, яка заподіяна майну, життю (здоров’ю) інших осіб в наслідок ДТП, що сталася з вини водія – власника полісу.

Навіщо страхуватися?

Щодня, керуючи автомобілем, Ви усвідомлюєте, що завжди існує ризик завдати пошкоджень іншій (третій) стороні. І саме тому Ви застраховані по договору обов’язкового страхування Автоцивілка (ОСЦПВ). І, усвідомлюючи ризик завдання збитків третій стороні, Ви знаєте, що на сьогодні вартість авто може складати навіть не десятки, а сотні тисяч гривень.

Як же бути в тому випадку, коли сума збитку, завданого автомобілю чи майну іншої сторони, становить більше ніж 100 тис. грн.?

Адже саме на таку суму застрахована ваша цивільно-правова відповідальність за пошкодження автотранспорту чи майна по обов’язковій автоцивілці. Саме для таких випадків ми пропонуємо оформити договір страхування „Добровільна Автоцивілка”.(ссилка на )

Чому Ви страхуєтеся саме в нашій компанії?

  • Ми гарантуємо додаткову виплату страхового відшкодування в розмірі до 350 000 гривень.
  • Ми працюємо на страховому ринку вже більше 20-ти років
  • Страхова компані- партнер має усі необхідні ліцензії для здійснення страхування відповідальності власників транспортних засобів
  • Асистуюча компанія забезпечить цілодобову підтримку нашого клієнта
  • При ДТП усі документи допоможе оформити аварійний комісар, який приїде у зручний час
  • Українська транспортна страхова компанія є повним членом МТСБУ (моторного (транспортного) страхового бюро України)
  • Ми безкоштовно доставимо поліс по всій території України

Яка ціна добровільної автоцивілки?

Вартість автоцивілки добровільної залежить від типу транспортного засобу, території та сфери його використання, кількості застрахованих осіб та їх водійського стажу, строку дії договору та від обраного розміру страхової суми.

На який термін можна оформити автоцивілку добровільну?

Договір страхування ДЦВ укладається на один рік, та гарантує додаткову страхову виплату розміром в межах від 50 000 до 350 000 грн., яку вибирає сам клієнт. Ця виплата здійснюється додатково до обов'язкової автоцивілки при відшкодуванні збитків потерпілому, якщо такі перевищують встановлену суму ліміту відповідальності у 100 000 грн.