Як купити зелену карту онлайн дешевше?

Купити страховку з доставкою у 3 кроки:

  1. Розрахуйте ціну зеленої карти для вашого автомобіля на калькуляторі
  2. Натисніть кнопку «Купити»
  3. Заповніть поля для зв'язку з вами

Після отримання вашої заявки ми зв'яжемося з вами, оформимо і доставимо страховку за потрібною адресою.

Купити поліс «зелена катра» через інтернет стало ще простіше! Тепер ви легко можете перевірити свою страховку базі даних МТСБУ.

Доставка зеленої карти додому

Після оформлення договору ми надішлемо на Ваш е-мейл скан-копію полісу. Оригінал договору Ви отримуєте наступного дня на потрібну для Вас адресу. Доставка безкоштовна по всій території України при замовленні від 1000 грн, інакше доставка вартуватиме в межах 45 грн. Клієнти у м. Ужгород отримують поліс в день замовлення, або самовивіз. Ми працюємо з клієнтами по всій Україні доставляючи поліси зручними для них службами доставки («Нова Пошта», Доставка кур’єром укрпошти та ін.).

Доставка страховки за кордон здійснюється безкоштовно службою «УкрПошта», або іншими службами за рахунок отримувача.

Все дуже легко! Розрахуйте ціну зеленої карти на калькуляторі та купіть поліс онлайн, надіславши заявку на оформлення договору, після чого ми зв’яжемося з вами для уточнення необхідних даних.

Перевірка полісу в базі даних МТСБУ перед оплатою!

Кожену зелену карту перед оплатою можна перевірити в базі даних МТСБУ. За державним номерним знаком автомобіля на сайті мотоного (транспортного) страхового бюро України, або за спеціальним посиланням, яке надається для перевірки після оформлення договору.

Які документи потрібні для оформлення договору?

Для оформлення зеленої карти онлайн потрібно надіслати скан-копію тех. паспорта автомобіля на який оформляється договір.

Або вислати марку, номерний знак автомобіля, ім'я, прізвище та адресу власника на наш емейл.

На який термін можна оформити поліс Зелена карта?

Термін дії страхування Зелена карта становить від 15 діб до 1-го року. Розмір страхової суми (страхової виплати) залежить від законодавства країни, в якій було скоєно ДТП.

Що таке страхування Зелена карта і для чого вона потрібна?

Плануєте поїздку або відрядження за кордон? Хочете швидко і без проблем пройти митний контроль? Що таке страхування авто для виїзду за кордон? Вам необхідно оформити страховку Зелена карта, наявність якої обов'язкова при перетині кордону України. Згідно із законодавством країн-членів міжнародної системи автострахування Зелена карта кожен власник транспортного засобу, який в'їжджає на територію цих країн повинен купити зелену карту.

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності автовласників за кордоном - це та ж Автоцивілка, але діє вона лише за кордоном України. При оформленні поліса страхування Зелена карта Ви знімаєте з себе всі фінансові зобов'язання, що пов'язані зі збитками, завданими здоров'ю, життю та майну інших осіб, у разі якщо Ви опинилися винуватцем ДТП, перебуваючи на території іншої країни. Страхова компанія - партнер гарантує покриття необхідних витрат і позбавить Вас від непотрібних турбот і проблем.

Яка вартість Зеленої карти?

Ціна поліса страхування Зелена карта залежить від типу автотранспорту, території і терміну дії поліса, регулюється законодавством України і затверджується моторно-транспортним бюро України. Наприклад зелена карта в Польщу, Чехію буде істотно відрізнятися від ціни зеленої карти в Росію, Білорусь або Молдову, бо для цих країн затверджені лояльні, занижені тарифи в порівнянні із цінами на страхування в Європу.

Скільки коштує зелена карта для Вас, можете розрахувати на нашому калькуляторі, а також купити чи надіслати заявку на оформлення полісу онлайн.